Klas Dizayn Stüdyo

Standartların ötesine geçin, bir adım öne çıkın...

Klas Dizayn Stüdyo Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Klas Dizayn, siz değerli müşterilerimizle her zaman çözüm ortağı olmayı amaçlayan, iş modelinizin gelişmesi ve büyümesi için sadece paranızı değil güveninizi kazanmayı ilke edinmiş, web tasarım, grafik tasarım hizmetleri veren tecrübeli ve yetenekli bir yazılımcı birde tasarımcıdan ibaret küçük bir tasarım atölyesidir.


Çalışmalarımızda görsel teknolojik estetik ve kaliteye önem vermekteyiz. Hazır tasarım yada hazır yazılım çözümleri üzerine çalışmamaktayız. Yaptığımız işlere emek harcayarak ortaya çıkarmak bizim için en büyük mutluluktur. Her zaman amatör ruhumuzu koruduk ve yeni yaptığımız her işte ufakta olsa farklı olabiliyor isek ne mutlu bize dedik. Çok iş yapmaktansa kaliteli işler yapmayı tercih ediyoruz. Hazır satılan hiçbir tasarımın hiçbir müşterimize uygun olmadığını bilerek orjinal fikirler üretmek ve müşterimizin online yada offline reklamlarının tasarımlarının fayda getiren prestijini arttıran çalışmalar olmasına özen gösteriyoruz.


KlasDizayn home office olarak hizmet veren bir şahıs şirketidir. Yıllardır yaptığımız binlerce işin getirdiği tecrübe ile bir grafik tasarım ajansının verebileceği her hizmeti sizlere verebilmekteyim.


Uzun soluklu çalışmalarınız için gelin bugün sizler için neler yapabileceğimi konuşalım.


Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.


Not: Yaptığımız veya yapacağımız hiçbir projede hazır sistem script kullanmamaktayız.

Neleri Kullanıyoruz ?

PHP / Mysql

95%

Grafik Tasarım

99%

Web Tasarım

98%

HTML5 / CSS3

90%

NetBeans IDE

85%

Dreamweaver

95%

Photoshop / Fireworks

97%

Corel Draw

99%

İllustrator

48%

Vizyon

Klas Dizayn Stüdyo, tecrübesiyle teknik ve tasarım anlamındaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve yaratıcılıkla yoğrulmuş yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır.

Yazılım ve tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihitiyaçlarını karşılamak için kullanır.

Tecrübe

İnternet üzerinden düzenlediğiniz kampanya yada tanıtımlarınızın başarısı, zekice uygulanmış ve yaratıcı bir tasarıma dayanır.

Hemen her projenin ziyaretçilerin katılımının sağlanmasına yönelik olmasını sağlarız.

Bu sayede müşterilerimizin kendi alanlarında lider konumda olmalarını sağlarız.

Yaratıcılık

Web uygulamaları, malzemeyi işleyen kişinin ellerinde değer kazanır. Yapılan çalışma, ancak üzerinde yeterince zaman, emek, ve dikkat harcanırsa faydalı olabilir. Hergün binlerce web sitesinin faaliyete geçtiği internet, çağımızın bilgi ve ticaret platformudur. Siz de , "sadece bunlardan biri" olma sıfatını taşımayan, işlevsel ve görsel tüm gerekliliklerini yerine getiren bir site için bizimle şimdi temasa geçin !

Sonuç

İnternet artık firmaların ve kişilerin başvurdukları en büyük rehber haline geldi. Aranılan her ne olursa olsun uluslararası ve yurtiçi platformda ilk olarak arama yapılacak olan ortam İnternet dir.

Sonuç olarak biz en uygun koşullarla, en etkileyici siteleri inşa ettiğimize inanıyor, üstün navigasyon ile ziyaretçilerin hedeflenen sayfalara; kaybolmadan ulaşmalarını sağlıyoruz.

Görsel kombinasyonları en iyi şekilde yorumlayıp içerikle görselliği bütünleştiriyor; amacına uygun tasarımı saptayıp kullanıyoruz. Amacını en iyi ifade eden destek objelerle sitenin gücünü arttırıyoruz.
Yaptıgımız hiçbir projede (Wordpress, Joomla, Opencart vs gibi) hazır scriptler kullanmıyoruz.