Klas Dizayn, siz değerli müşterilerimizle her zaman çözüm ortağı olmayı amaçlayan, iş modelinizin gelişmesi ve büyümesi için sadece paranızı değil güveninizi kazanmayı ilke edinmiş, web tasarım, grafik tasarım hizmetleri veren tecrübeli ve yetenekli bir yazılımcı birde tasarımcıdan ibaret küçük bir tasarım atölyesidir.

Çalışmalarımızda görsel teknolojik estetik ve kaliteye önem vermekteyiz. Hazır tasarım yada hazır yazılım çözümleri üzerine çalışmamaktayız. Yaptığımız işlere emek harcayarak ortaya çıkarmak bizim için en büyük mutluluktur. Her zaman amatör ruhumuzu koruduk ve yeni yaptığımız her işte ufakta olsa farklı olabiliyor isek ne mutlu bize dedik. Çok iş yapmaktansa kaliteli işler yapmayı tercih ediyoruz. Hazır satılan hiçbir tasarımın hiçbir müşterimize uygun olmadığını bilerek orjinal fikirler üretmek ve müşterimizin online yada offline reklamlarının tasarımlarının fayda getiren prestijini arttıran çalışmalar olmasına özen gösteriyoruz.

KlasDizayn home office olarak hizmet veren bir şahıs şirketidir. Yıllardır yaptığımız binlerce işin getirdiği tecrübe ile bir grafik tasarım ajansının verebileceği her hizmeti sizlere verebilmekteyim.

Uzun soluklu çalışmalarınız için gelin bugün sizler için neler yapabileceğimi konuşalım.