Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

KlasDizayn, alanında uzman olduğu işlerin başında gelen web sitesi ve mobil site hizmetleri ile her ölçekte şirketin dijital platformlardaki ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunabilmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde harmanlayan KlasDizayn, projelerini hem web hem de mobil ortamlarda üst sıralara taşımaktadır.

Her projesinde ilk tekliften, proje teslimine kadar işin takibinde olan KlasDizayn değişen ve güncellenen teknolojiler doğrultusunda projelerine güncelleme ve bakım desteği de sağlayarak ürettiği web sitesi ve mobil site projelerinin sürekli güncel kalmasını sağlar.

Proje Süreci

Projenin ilk adımı müşteriyi anlamaktır. KlasDizayn beklentileriniz ve sitenizim amacı doğrultusunda proje dosyanızı hazırlar ve onayınıza sunar.

Proje onayından sonra tasarım ekibimiz tarafından tamamen size özel, markanızı / kurumunuzu doğru ve güçlü bir şekilde yansıtacak profesyonel bir tasarım çalışması yapılır.

Tasarım süreci boyunca gelişmeler müşterilerimize sunulur ve revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir. Tüm tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanır.

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

İçerik yönetim sistemlerimiz ile sitenizin yönetimi hem çok kolay hem de hızlı. Sitenizi yönetirken zamandan kazanın, işinize odaklanın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Aramlarda üst sıralarda olmak ve ziyaretçi sayınızı artırmak için arama motoru optimizasyonu çok önemlidir. İçerik yönetim sistemimiz SEO’ya hazır.

Kusursuz Teknik Destek

Satış sonrasında da yanınızdayız! İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.
 

Merak ettikleriniz ve sorularınız için
0544 302 26 13 no’lu telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.