Seo Çözümleri

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sırada yer alarak web sitenizin ziyaretçi trafiğini maksimum düzeye ulaştırırsınız. 

Web sitenizin daha fazla ziyaret edilebilmesi mümkün. Bizden arama motoru optimizasyonu hizmeti alarak kısa süre içerisinde web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırın.

 

seo

 

Site İçi Seo

“İçerik kraldır.” Web sitelerinizi bu deyişe uygun olarak hazırlıyoruz. Yani sürekli bakımı güncellemesi yapılan, yeni ve özgün içerikler girilen bir web sitesi üst sıralardaki konumunu uzun süre koruyacaktır. İçeriklerinizin özgün olmasını aşırı derecede önemlidir. İçeriğinizin teknik olarakta kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Url – Title – Description Optimizasyonu

Her sayfaya o sayfanın kalıcı linklerini (permalink), başlığını (title), arama kelimelerini (keywords), Açıklamasını (description) yazabilmenizi sağlıyoruz. Bu sayede web sitenizdeki her bir sayfa için ayrı kelime ve ayrı arama sonuçlarında üst sıralarda çıkma şansınızı arttırıyoruz.

W3C Standartlarına Uyumluluk

Web sitenizin standartlar dahilinde kodlanması gerçekten ciddi bir efor ve tecrübe gerektirir. Bütün sitelerimizi bu standarlara uyumlu olarak kodlamaktayız. Böylece arama motorları web sitenizin kullanıcı dostu ve düzgün görüntülenen bir site olduğunu anlar. Bu kalemin olumlu olarak işaretlenmesi ile üst sıralara çıkmaya ve orada kalmaya devam edersiniz.

Sosyal Medya

Sayfanızın sosyal medyada paylaşılması hatta yüksek oranda paylaşılması oldukça önemlidir. Sayfanız Facebook, Twitter veya Google+ butonları ile paylaşıldığında çıkan başlık, resim ve açıklama seçimlerini otomatik olarak veya sizin belirlediğiniz başlık içerik ve resimlerden oluşmasını sağlıyoruz.

Arama motorlarından daha çok yararlanmak ve ziyaretçi sayınızı arttırmak için bize ulaşın.

Yazılım ve Teknoloji alanında günümüz ihtiyaçlarını karşılamak için, Tecrübeli kadrodan oluşan, profesyonel bir ekip ile sizin yanınızdayız...