Web Tasarım

Bizim tasarladığımız web siteleri bilgisayarların yanında tabletler ve cep telefonları ile de uyumludur.

KlasDizayn müşteri memnuniyetine, %100 garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan veya şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim kanalları ile bize ulaşan müşteri adaylarından gereksede yaptığımız toplantılardan bu tespitin doğruluğunu biliyoruz. KlasDizayn; çalışmaya başlayacağı her kurumun projesini alınan ücret karşılığında en iyi şekilde oluşturacağının garantisini vermektedir. Web tasarım projenizin her sayfası için sizden onay alıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için 3 değişik ana sayfa tasarımı yapıyoruz. Yapılan 3 değişik ana sayfa çalışmalarından istediğiniz çalışma üzerinde istediğiniz kadar değişiklik yapıyoruz. Bu kadar çalışma sonrasında onay vermediğiniz taktirde web tasarımı projeniz için aldığımız tüm ücreti hiçbir kesinti yapmadan aynı gün iade ediyoruz. Yeni müşterilerimizin %95 yapılan ilk çalışmayı onaylamıştır. Tasarım departmanımızın mesleki bilgisinin yanında sektörel bilgiyede son derece hakim olması her çalışmayı belirlenen hedefine ulaştırmıştır.

Nelere Dikkat Ediyoruz...

Web sitesi tasarımı hazırlarken göz önünde bulundurduğumuz kriterler.

 
 • Kullanılabilirlik

 • Kullanıcılarınız içeriklerinize kolayca ulaşılabilmelidir.
 • Uyumluluk

 • Hazırlanan tasarım kurumsal kimlik ile alakalı olmalıdır.
 • Esnek

 • Web sitesi tüm platformlarda görüntelenebilmelidir.
 
 • Yenilik

 • Web sitesi yeni özelliklere açık olmalıdır.
 • Ulaşılabilirlik

 • Web sitesine her yerden ulaşılabilmelidir.
 • Görüntüleme

 • Web sitesindeki görseller yüksek kalitede olmalıdır.
 

Profesyonel web tasarımı, en az 5 yıl kullanabilirsiniz…

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir. Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilecek kesitler özenle seçildiğinden, istenildiği taktirde bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. 

Bugün iyi bir web sitesine sahip olun. Aklınızdaki tüm web tasarım konuları ile ilgili bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yazılım ve Teknoloji alanında günümüz ihtiyaçlarını karşılamak için, Tecrübeli kadrodan oluşan, profesyonel bir ekip ile sizin yanınızdayız...