Web Yazılım

Endüstriyel standartlarda bir web yazılımına sahip olarak projelerinizin popülerliğini hayallerinizin ötesine taşıyın.

Öncelikle web yazılımı nedir? Sorusunu cevaplayalım. Bir web sunucusunun üzerinde çalışan yazılımların tamamına web yazılımı denir. Yazılımların tamamında web teknolojileri kullanılmasının temel nedeni tüm browserlarda problemsiz çalışmalarıdır. ( Browser=tarayıcı) Tüm browserlar derken internet explorer, mozilla firefox, google crome ve yandex gibi dünyaca bilinen ve internet kullanıcıların %99 unu oluşturan browserlardır. Çok amaçlı bilgi sunumlarında, güncelleme noktasında, çok kullanıcılı projelerde kullanılan web yazılımları aklınıza gelen tüm bilgi akışını, raporlamaları, iletişimi neredeyse anlık zaman dilimine indirgemektedir. Web tabanlı programların networke uygulanması ile webde düşünülen tüm çözümler, aynı şekilde network içinde de çalıştırılabilir. 

Tüm kurumsal web tasarımlarında ve tüm ürün ve hizmet bazlı projelerde kullanılan web yazılımı; KlasDizayn bünyesinde yazılmaktadır.

Kullandığımız Teknolojiler & Özellikler

Kullanıcı Dostu Arayüz...
Web yazılımlarımız son kullanıcılar düşünülerek ( web sitesinin sahibi, asistan veya şirket çalışanı ) geliştirildiğinden ekstra teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web sitesi içeriğini düzenleyebilmenizi ve yönetebilmesini sağlar. Web sitenizi tasarlayıp yayına açtıktan sonra sizler Türkçe kontrol paneli ile web sitenizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Biraz internet kültürü ve ofis uygulamaları bilgisi olan hatta sadece facebook kullanabilen, herkes rahatlıkla sistemimize adapte olabilmektedir. Ayrıca web sitenizi nasıl kullanacağınıza dair ayrıca eğitim vermekteyiz.
Yönetim ve kullanıcı yetkileri...
Firmanızda nasıl ki belli bir kadrolaşma mevcut ise web yazılımımız içerisinde de ayrı kullanıcılara ayrı yetkiler atayabilirsiniz. Böylece yetkili kullanıcılar, sadece yetkileri dahilinde web sitenize içerikler girebilirler düzenleyebilir yada silebilirler.
Çoklu Dil Desteği...
Uluslararası bir ortamda rekabet eden şirketler için bir web sitesinin birden fazla dil seçeneği olması gerekliliği kaçınılmazdır. İçerik yönetim sistemimiz standart olarak bir dil destekler Türkçe veya İngilizce. İstediğiniz ek her dil için size yeni bir web sitesi maliyeti yerine, cüzi bedeller ile dilediğiniz dili ekleyebiliriz.
Arama Motoru Dostu SEO...
Google, Yahoo ve Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm arama motoru optimizasyonu özellikleri en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.
Gelişmiş Önbellek...
İlk gün ne kadar hızlı ise beş yıl sonra da aynı hızda çalışır. Gelişmiş önbellekleme (cache) sistemi ile verileriniz maksimum düzeyde optimize edilerek yüksek hızda veri haberleşmesi sağlanır.
Modüler Sistem...
Dilediğiniz zaman mevcut bir modülde güncellemeye gidebilir veya yeni bir modül talebinde bulunabilirsiniz. Çekirdek kodlar modüler sistem uyumluluğu göz önünde bulundurularak geliştirildiği için talepleriniz en kısa süre içerisinde sonuçlanır.

Sizi yarı yolda bırakmayan yüksek teknoloji ile donatılmış bir projeye sahip olmak için bize ulaşın.

Yazılım ve Teknoloji alanında günümüz ihtiyaçlarını karşılamak için, Tecrübeli kadrodan oluşan, profesyonel bir ekip ile sizin yanınızdayız...