Basılı Materyal Tasarımı

Basılı Materyal Tasarımı

Klas Dizayn pek çok konu üzerinde sizlere hizmet sağlayan ve kişisel web sitelerinizin yanı sıra kurumsal firmalarınızın da tasarım işlemleri ile ilgilenen kendi alanında uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunan firmamız çok yönlü çalışmalarıyla müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan bir tanesidir.

Özellikle de grafik tasarım işlemleri içerisinde bulunan basılı materyal tasarım hizmetleriyle oldukça başarılı olan firmamız, sizlere en iyi hizmetleri sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Öncelikle materyal tasarım işlemleri nelerdir önce bunu bir öğrenelim.

Basılı materyal tasarım kelime olarak bizlere biraz yabancı gelmiş olsa da günümüzde çok sık karşılaşmış olduğumuz tasarımlardan sadece bir tanesidir. Bunları belli başlı kategoriler altında incelemeye alırsak;

Logo Tasarımı

Ürün ve markaların hızla artması ile, bu markaların diğer markalardan ayrışması önemli olmaya başladı. Bu ayrım için sadece marka ismi yeterli gelmediği için, görsel olarak da bu ayrımın sağlanması gerekliliği “logo tasarımı” nı önemli hale getirdi.

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir.


Kurumsal Kimlik Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için hizmetler veya ürünler hakkında detaylı bilgiler sunan, çok sayfalı bilgilendirme ve reklam tanıtım aracıdır.

Katalog Tasarımı