Klas Dizayn

Klas Dizayn Hakkında

Klas Dizayn, her zaman çözüm ortağı olmayı amaçlayan, iş modelinizin gelişmesi ve büyümesi için sadece paranızı değil güveninizi kazanmayı ilke edinmiş, web tasarım - reklamcılık - matbaacılık ve promosyon alanında hizmet veren bir firmayız.

Çalışma alanımızda profesyonel anlamda hizmet veren bir ekip olduk. Yapamayacağımız sözler vermemeyi ilke edindik. Bilgi sahibi olmadığımız konularda fikir sahibi olmadık. Ne iş olsa yapmadık, iş seçtik. Nitelikli, etkin çalışabileceğimiz firmalarla iş ilişkileri içerisinde olmaya özen gösterdik. Müşterilerimize fayda getirmeyen çalışmaların bize zarar getireceğine inandık. İlkeler edindik ve sahip çıktık. Ve inandığımız bu yolda güvenle ilerlemeye devam ediyoruz...

Klas Dizayn, kurulduğu günden bu güne bir çok yenilikçi çözüme imza attı.

PROFESYONEL EKİP, SINIRSIZ HİZMET

Sonuç odaklı dijital tasarım ajansıyız. Markanızın değerlerini ve kimliğini yansıtacak benzersiz dijital ürünler yaratıyoruz.

image
Marjinal Değiliz. Profesyoneliz.

Onca yılın, eğitimin ve deneyimin getirdiği paha biçilmez birikimlerimizle geleceğe yürüyoruz.

image
Sizin Gibi Düşünüyoruz.

Hedeflerinizi, hayallerinizi, olmak istediğiniz yeri görebiliyoruz. Bizimle işiniz bitti demiyoruz. Bu uzun yolda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

image
Yüksek Performans

Klas Dizayn, büyük veri merkezlerinde barındırdığı sunucuları ve kendi NS servisleri ile size yüksek bir performans sunar.

image
Tam Destek

Klas Dizayn bünyesinde size destek vermek için bekleyen personeller bulunur. İstediğiniz destek her zaman tam olarak uygulanır.