Web Yazılım

Web Yazılım ve Site Mimarisi

Tasarımı hazırlanmış web sitesinin, günümüz yazılım standartlarına uygun bir şekilde kodlanmasını, mimarisinin doğru bir şekilde oluşturulmasını sağlarız. Tasarımların, responsive bir şekilde aktarılarak tüm mobil cihazlarda problemsiz görülebilmesini sağlarız. Bu sayede hem kullanıcı deneyimine pozitif etkide bulunur hem de arama motoru optimizasyon sürecine ön hazırlık yapmış oluruz.

WEB TABANLI UYGULAMALAR

Üstün erişilebilirlik, dünyanın diğer ucunda dahi olsanız tüm müşteri verilerinize, ulaşabilirsiniz. Bilgisayara özel bir program kurulmasına veya bilgisayarın size ait olmasına gerek yoktur.

WEB TABANLI UYGULAMALAR

MOBİL UYGULAMALAR

Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir.

MOBİL UYGULAMALAR

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ

Web sitenizde değişiklikler yapmak, sitenizi güncel tutmak, kontrolün de sizde olmasını sağlamak istiyorsanız web sitelerinizi yönetim panelli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ

"Herhangi bir işte kullanılan teknolojinin ilk kuralı, verimli bir işleme uygulanan otomasyonun verimliliği büyüteceğidir. İkincisi ise verimsiz bir işleme uygulanan otomasyonun verimsizliği büyüteceğidir."

- Steve Jobs -