Web Tasarım

Her Kalıba Giren Web Tasarım Hizmeti

Klas Dizayn çoğu işletme için bir web sitesi ile birlikte, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı, yeni müşteri kitlesi oluşturmanızı amaçlar. Web Siteleri yedi gün 24 saat sanal bir satış temsilcisi olarak işlev gören harika bir pazarlama malzemesidir. Bugünün iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin amacı ne olursa olsun bir web sitesine ihtiyacı vardır. Klas Dizayn sayesinde siz de bir site sahibi olabilirsiniz.

Web sitenizin modası geçmiş, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmüyor veya sadece memnuniyetinizi karşılamıyorsa siz de doğru yerdesiniz.

Klas Dizayn sayesinde bulunduğunuz sektörde 1 numara olacaksınız!

Klas Dizayn akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm cihazlarda güzel görünen duyarlı web sitelerini tasarlamaktadır. Klas Dizayn web sitelerini tasarlama ve oluşturma konusunda uzmanlaşmış dijital tasarım ekibiyle bir Web Tasarım şirketidir. Daha fazla müşteri ve satış elde etmenize yardımcı olmak için buradayız.

RESPONSİVE WEB TASARIM

Akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi..

profit

KULLANICI DOSTU YÖNETİM PANELİ

Klas Admin ile sitenizin yönetimi hem çok kolay hem de hızlı. Sitenizi yönetirken zamandan kazanın, işinize odaklanın.

KULLANICI DOSTU YÖNETİM PANELİ

SEO UYUMLU

Klas Dizayn Tüm web tasarım projelerini SEO uyumlu kodlar. SEO uygulamaları için hazır olur. Aramlarda üst sıralarda olmak ve ziyaretçi sayınızı artırmak için arama motoru optimizasyonu çok önemlidir.

SEO UYUMLU

TAM DESTEK

Satış sonrasında da yanınızdayız! İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve sorularınız için 0544 302 26 13 no’lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

TAM DESTEK

"Farklı olun, farklı düşünün: Sıradan işler yapmaktansa aykırı işler ortaya koymak size farklılığı getirecektir."

- Steve Jobs -